Практично всі чули абревіатуру SPF. Ми її чуємо в рекламних роликах, бачимо на різних косметичних засобах, у тому числі, і на продукції компанії Ersag. Але, в той же час, спостерігається наступна ситуація: якщо запитати у просто обивателя, що таке СПФ і для чого він потрібен, відповідь у 80% випадків буде неточною, а в 20% тих, хто залишився, взагалі невірною.
Так давайте ж розберемося з цим питанням раз і назавжди. Отже, почнемо із простого. SPF (Sun Protection Factor) - назва як би сама за себе каже, - фактор захисту від сонця. Отже, з цього явно зрозуміло, що цей фактор має бути присутнім на всіх сонцезахисних засобах. Але що він робить у звичайних денних кремах та лосьйонах? Може, він нам не потрібен зовсім, особливо у похмурі дні? Сонця немає - захист не потрібен.
До витоків. Шкідливість ультрафіолету
Ультрафіолетове випромінювання шкідливе для здоров'я шкіри. Гіперпігментація, пігментні плями, ластовиння, родимки - це все наслідок надмірної інсоляції. Дослідження показали, що такого роду випромінювання можуть стати причиною появи злоякісних утворень на шкірі. Вплив ультрафіолету на шкіру провокує втрату еластичності та пружності шкіри, що призводить до її старіння. А великі дози – опіки, яким особливо піддаються світлошкірі люди. З огляду на таку шкідливість, виникає необхідність у використанні сонцезахисних засобів, які можна купити на сайті нижче.
Але варто помітити, що не все так погано з впливом ультрафіолету на шкіру. Наприклад, він запускає синтез вітаміну D, який впливає на всмоктування кальцію. До того ж його шкода залежить від кількості. Щоб не було надлишку - застосовуємо сонцезахисні засоби.
Які вони — промені ультрафіолету?
Існує два види променів: UVA та UVB. Існує думка, що шкідливим є лише другий спектр. UVB-випромінювання може обпалити; саме воно стає причиною виникнення раку шкіри. Але не варто нехтувати захистом від спектру UVA. Ластовиння, пігментні плями, в'янення шкіри - це все наслідок впливу UVA. З цієї причини необхідно завжди захищати шкіру від шкідливих променів, навіть у похмуру погоду. Адже ультрафіолет - це не видиме сонце, а промені, які безперешкодно проходять через хмари.
Як правильно вибирати косметику з SPF?
Перебуваючи під постійним сонцем на пляжі або гуляючи в тіні холодної пори року, ми вибираємо засіб з різним рівнем СПФ. Він змінюється від 1 до 100. Ще одним критерієм вибору є вік. Так, після 25 років краще віддавати перевагу засобам, де SPF вище 15.
Ерсаг – турецька компанія-виробник ЕКО-продукції. Вона поєднала в собі якість та безпеку. Пропоновані сонцезахисні креми, лосьйони та олії допомагають впоратися зі спекотними періодами в сонячних регіонах. Декоративна косметика, тональні основи, BB та CC креми Ерсаг допомагають уберегти шкіру від впливу ультрафіолету будь-якої пори року. У Ersag фільтр SPF від 15 до 50, чого більш ніж достатньо для надійного захисту.
Масажний крем CLEAN BALL 100 мл
|
708.73 грн
Бесплатно |
Шампунь із екстрактом жовтої ромашки
|
757.37 грн
Бесплатно |
Рідке мило для рук з екстрактом Ромашки
|
665.29 грн
Бесплатно |
Гель для душу Ромашка
|
718.74 грн
Бесплатно |
Лавандова вода
|
0.00 грн
Бесплатно |